Standard.al

Dalin FOTOT e para të Klement Balilit pas vetëdorëzimit, i qeshur dhe…

0

Këto janë pamjet e para të Klement Balilit pas vetëdorëzimit në polici.

Balili do të përballet sot me Gjykatën e Krimeve të Rënda.

Fotot më poshtë janë të parat nga Klement Balili pas arrestimit.

Image

Në foto ai është duke dalë nga Policia e Tiranës për të shkuar tek Gjykata e Krimeve të Rënda.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.