Standard.al

Vdes 20 vjeçari pasi autoambulanca..

0

Një i ri nga Durrësi ka gjetur vde.kjen në mënyrën më të dhimbshme të mundur. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe vikt.imë mësohet se ka mbetur Gjon Debrozi, 20 vjeç.

Sipas informacioneve 20-vjeçari pasi ka pirë një sasi të konsiderueshme të fostoksinës, ka shkuar në kishë në fshatin Gramëz që të vdiste aty.

Më pas ai ka lajmëruar familjarët e tij për këtë akt të rëndë që kishte ndërmarrë, por gjatë rrugës spital ai ka pësuar aksident me makinë dhe ka gjetur vdekjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.