Standard.al

Surprizat e motit/ Ja çfarë do të ndodhë nga nesër e në vijim…

0

Pas rreth 1 jave reshjesh e temperaturave të ulëta, si duket moti do të ndryshë kah, duke kaluar në vlera pozitive.

anorët e kryeqytetit dhe në vendet e ulta dhe bregdetare, temperaturat e ulta do të shënojnë për herë të parë pas 3 javësh mbi zero gradë celcius.

Meterologët parashikojnë temperatura normale edhe për javën e ardhshme ndërsa thonë se do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.