Standard.al

“Kryeministri duhet të emërohet edhe Kryeprokuror”

0

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka ironizuar kryeministrin Rama në statusin e saj në rrjetin social facebook.

Statusi:

Unë mendoj që Kryeministri duhet t’i shkarkoj të gjithë ministrat dhe të emëroj veten e tij në çdo post qeverisës. Madje duhet të emërohet edhe Kryeprokuror.
Në fund të fundit Shqipëria tashmë është de facto parti shtet!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.