Standard.al

Futbollisti që ka vendosur ti japë fund karrierës

0

Futbollisti Ansi Agolli ka vendosur t’i japë fund karrierës. Agolli po mendon të dalë në pension në fund të sezonit.

Sipas klubit azerbajxhanas Karabakh, futbollisti ka vendosur ti japë fund karrierë futbollistike.

“Ansi Agolli mendon t’i japë fund karrierës së tij këtë sezon. Pra, sezoni aktual do të jetë i fundit për Ansin,”-shkruan klubi.

“Ky është sezoni i fundit i Ansit në të dyja, skuadrën e Karabakh dhe karrierën e tij.”

 

/Ora News.tv/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.