Standard.al

Edhe nga drejtoresha e kabinetit të kryeministrit! Si i shet PS-ja vendet e punës?

0

“Zëri i Amerikës” ka zbardhur përgjimet e dosjes ndaj Arben Çukos.

“Në Shqipëri, hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për ish-drejtorin e Burgjeve, Arben Çuko ekspozojnë farsën e konkurseve publike dhe ndërhyrjet për punësime nga zyrtarë lokalë, deputetë të Partisë Socialiste dhe në një rast, edhe nga drejtoresha e kabinetit të kryeministrit, Vali Bizhga”, shkruhet në Faqen zyrtare të Zërit të Amerikës në Facebook.

 

  • ETIKETIMET

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.