Standard.al

Aksident me pasojë vdekje në hyrje të Konispolit…

0

Në hyrje të Konispolit mjeti doli nga rruga dhe për pasojë u plagos rëndë 76-vjeçari.

Një aksident me një të vdekur është regjistruar në hyrje të Konispolit. Fadil Mullai, 45 vjeç ishte duke drejtuar mjetin e tij furgon dhe bashkë me të ndodhej edhe babai i tij Hysen Mullai, 76 vjeç, që po ktheheshim nga puna në mandarina.

76-vjeçari u transportua në spitalin e Sarandës por nuk mundi dot të mbijetonte si pasojë e plagëve të marra. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Aksidenti Konispol Furgon

(m.k/BalkanWeb)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.