Standard.al

Nuk përmbahet aktori i njohur e quan Ramën IDJOT. Shpërthen keq kundër kryeministrit…

0
Aktori i njohur Neritan Licaj ka reaguar në rrjetin e tij social Facebook, ku nuk ngurron ta quajë Ramën idiot, pas deklaratës së Ramës ku gjatë prezantimit të platformës online për punësimin e 1 mijë studentëve, ai tregoi historinë e djalit të tij Gregorit kur ky i fundit aplikoi për në universitet dhe nuk u pranua, kështu që u detyrua sipas Ramës që të punonte një vit.
“Kujt i plasi për djalin tënd o idiot… Ke vjedhur aq shumë në 20 vjet pushtet sa yt bir do jetojë si pasha…ne na duhet fati i fëmijëve tanë, të njerëzve të ndershëm që punojnë me djersën e ballit dhe skanë as garancinë të rrisin fëmijët normalisht në këtë vend që shkatërrove ti dhe gjithë politika juaj e mbrapsht…dhe ne jemi shumë.
P,s Asgjë me djalin tënd…përkundrazi keqardhje sepse ai do të vuajë tërë jetën qelbësirllëkun tënd”, shkruan Liçaj.
Liçaj nuk ngurron ta quajë Ramën idiot, duke e akuzuar se me 20 vjet që ka vjedhur sa ka qenë në pushtet, djali i tij do të jetojë gjithmonë si pasha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.