Standard.al

Makina përplas për vdekje dy këmbësorë…

0

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës.

Viktimë e këtij aksidenti janë burrë e grua dhe  po punohet për identifikimi e tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.