Standard.al

Denoncim/ Zhduken 8 borepastruese ne bashkine e Pukes….

0

Në një kohë kur pjesa veriore dhe juglindore e vendit po përballet me temperatura të ulta dhe reshje dëbore, ish-kryeministri Sali Berisha bën një denoncim.

Ky i fundit përmes një postimi në ‘Facebook’ denoncon zhdukjen e 8 borëpastruesev e në bashkinë e Pukës. Sipas qytetarit dixhital këto borëpastruese ishin dhuruar 2 vite më parë.

DENONCIMI

Zhduken 8 borepastruese ne bashkine e Pukes.
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Persh Doktor kjo eshte borepastruesja e qytetit Pukes e vetme qe pastron rruget private por, qe krenohet bashkia me te 8 borepastrueset e dhuruara dy vjet me pare nuk dihe se ku janë.

foto galeri

foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.