Standard.al

Në “Casa Milan” një çek prej 45 milionë eurosh për…

0

Pak ditë më parë, Totenhemi pranoi ofertën e Sinobo Guoanit, klubi i tretë për nga rëndësia e Peknit dhe që aktualisht militon në nivelin maksimal të futbollit kinez. Londinezët pranuan 13 milionë euro për belgun 31-vjeçar, por tashmë janë gati të investojnë për të marrë një mesfushor në lartësinë e ambicieve te skuadrës së Mauricio Poçetinos.

frenk kesi

Në listën e “The Spurs” ka përfunduar në orët e fundit Frenk Kesi. Milani nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushori nga Bregu i Fildishtë, aq më tepër në janar, kur zëvendësuesit janë të vështirë për t’u gjetur. Milani kërkon një renditje mes katër të parave në Serinë A, ndaj nuk pritet të heqë dorë nga 20-vjeçari, megjithëse nga Anglia bëjnë të ditur se Totenhemi mund të dërgojë në “Casa Milan” një çek prej 45 milionë eurosh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.