Standard.al

Kryemadhi mesazh përshëndetës për rezultatet e votimeve në Maqedoni

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar përmes një statusi në Twiter pas përfundimit të votimeve në Maqedoni.

“Një rezultat dhe zhvillim pozitiv që i hap këtij vendi rrugën për në NATO dhe BE.”

Një kontribut i drejpërdrejtë në paqe, siguri dhe bashkëpunim në rajon,  shprehet Kryemadhi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.