Standard.al

Grabitja e armëve. Reagon Braimllari: Sot shqiptarët janë më të pasigurt sepse Edi Rama…

0

 Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka reaguar për grabitjen e bazës ushtarake.

Statusi:

Vjedhja e armeve tregon edhe nje here ne çfare gjendje e ka degraduar Rama vendin. Sot shqiptaret jane me te pasigurt sepse Edi Rama ne bashkepunim me krimin e organizaur po vendos ne dispozicion te ketyre te fundit çdo aset te ketij vendi.
Edi Rama i dha mbrojtje shteterore trafikanteve te droges duke perdorur Policine e Shtetit. Duke i vene Radaret e kufirit tone ne dizpozicion te krimit te organziar.
Tani ka kaluar ne fazen tjeter, po i shet arme dhe po armatos grupet kriminale duke cenuar rende sigurine kombetare te vendi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.