Standard.al

Përgjigjet presidenti: Pavarësia dhe integriteti i Kosovës i padiskutueshëm

0

Pas shumë reagimesh në lidhje me refuzimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm në vend të Ditmir Bushatit, ka reaguar Presidenti Meta.

Në një status në Twitter ai shkruan: #Pavarësia, integriteti territorial i #Kosovës dhe vendimi i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë @CIJ_ICJ janë të #padiskutueshme për Republikën e #Shqipërisë deri në sekondën e fundit si #President i vendit tim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.