Standard.al

“Je si lopë dhe e shëmtuar”, ja përgjigjja perlë e Fifit

0

Fifi është një këngëtare që ka arritur sukses në tregun muzikor shqiptar. Ajo ka sjellë hite dhe është shumë e dashur për publikun. Por herë pas herë është ngacmuar për shkak të peshës së saj.

Dhe këngëtarja ka reaguar nga të gjithë njerëzve që e kritikojnë për pamjen e jashtëme.

Fifi është shprehur se ndihet e bukur dhe e veçantë, pavarësisht mesazhe që i dërgojnë ku i thonë se është e shëmtuar dhe si lopë.

Ajo publikoi një video duke kënduar këngën e Flori Mumajesit “I am beautiful”, ndërsa bëri thirrje kundër bullizmit.

“Ju përshëndes të gjithë juve që më keni nisur mesazhe të llojit: je si lopë, je shumë e trashë, je vesh shumë keq, je shumë e shëmtuar, je shumë kështu, je shumë ashtu. Mbase sot mund të bëj zhurmë kjo thirrja ime kundër bullizmit, me besoni që nuk është vetëm për mua. Po nanusha, jam shumë e bukur, ndihem e bukur dhe ndihem e veçantë,”-shkruajti ajo.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.