Standard.al

Butrint Imeri shfaqet në krahët e një bjondeje simpatike dhe duket më i lumtur se kurrë

0

Ka kaluar shumë kohë që kur Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë përfolur për një lidhje dashurie.

Mirëpo asnjëri prej të dyve nuk e ka pranuar kurrë lidhjen publikisht duke thënë se janë vetëm miq.

Pak muaj më parë e pyetur për lidhjen me Butrintin, moderatorja tha se largësia nuk mund të mbante një lidhje kështu që ata nuk ishin bashkë

Kiara na hodhi dyshimet se dyshja i kishte dhënë fund lidhjes për shkak të distancës. Mirëpo Butrinti i bëri lëmsh fansat para pak javësh pasi i la Kiarës një koment me një emoji të mërzitur, ndërkohë që ajo i’a ktheu me fytyrën e një arushi.

Por që pas këtij komenti nuk është se kemi parë ndonjë detaj tjetër për ta, madje as nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Së fundmi në një video të siguruar nga intv.al, Butrinti shfaqet në krahët e një bjondeje.

Ata duket se ndodhen brenda një klubi dhe teksa buzëqeshin para kameras Butrinti afrohet t’i thotë diçka  në vesh asaj.

Nuk përjashtohet mundësia që ajo mund të jetë vetëm një fanse e tij ose mbase e dashura e tij…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.