Standard.al

Prezantuesja publikon unazën. Fejohet Dojna Mema?

0

Dojna Mema është një ndër prezantueset më të shkathta të ekranit shqiptar.

Ajo dallohet për elokuencën dhe pastërtinë që ka në të folur.

Dojna herë pas here publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka surprizuar  ndjekësit e saj në ‘Instagram’ me unazën e postuar.

Të gjithë janë vendosur përballë një dileme, nëse Dojna është fejuar apo ka marrë një dhuratë dhe ka zgjedhur ta publikojë në shenjë mirënjohje.

Screenshot_14.png

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.