Standard.al

John Travolta tregon për herë të parë kokën e tij plotësisht të…

0

Në këto vite John Travolta na ka treguar pamje të ndryshme të flokëve të tij. Disa vite më parë aktori i famshëm u shfaq me flokë pak të gjatë, duke na bërë të mendonim se bëhej fjalë për një mbjellje të flokëve.

Por jo bëhej fjalë për një paruke. Ylli i Hollywood ka treguar në ditët e para të fillimit të vitit, për herë të parë kokën e tij plotësisht të rruar në Instagram: ’Shpresoj që të gjithë të kenë një vit të shkëlqyer’, shkruan ai.

Qëllimi i tij mesa duket është të tregojë për atë që është në të vërtetë… dhe jemi vetëm në fillim të vitit, kushedi çfarë surprizash do na ofrojë aktori i madh në muajt në vazhdim?

foto galeri

(da.xha/BalkanWeb)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.