Standard.al

Vasili sulmon Ramen: Kryeministër i mbaruar, i do të gjithë gdhë si vetja,

0

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama si dhe ministren Lindita Nikolla.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili tha se Rama i do të gjithë ‘gdhë si vetja’, ndërsa shtoi se Nikolla është me ‘mesatare 5.9’.

REAGIMI I VASILIT
Kryeministër i mbaruar, i do te gjithe gdhë si vetja.

Ministrja e arsimit me mesatare 5.9.

Me kete kryeminister shkollepak,qe kemi edhe 2.9 po ta kishte shume do ishte,bile edhe pa diplome fare do ishte akoma me mire.
Ky i do te gjithe gdhë si vetja, se ky ka alergji nga shkenca, kerkimi shkencor, universiteti,
akakademizmi, ky do thjesht vetem nje gje: rruajtje lekesh, eurosh,
dollaresh….. ç’te jene e ç’te dalë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.