Standard.al

Mega Skandali, shpërthen Vasili: Falsifikim i horrave të Qeverisë për të rrjepur miliona te Unaza e Re

0

Nga Petrit Vasili

 

Gangsteret dolen sheshit. Keta goret e qeverise qe lehin per cdo gomarllek,qe gafurren,qe fryhen si gjeli ne pleh cfare do te thone tani qe jane kapur me presh ne dore dhe hapur si bashkehajdute te Unaza e Re.

Ku eshte ky kryehajduti ne krye te qeverise?
Ne ç’vrime do futen ai dhe te tijte?
Po po tani presim se kush e ka radhen.
Po i mbylli syte prokuroria edhe perpara ketij hajdutlleku sa nje mal do te thote qe ka zgjedhur te shkoje vete brenda.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.