Standard.al

Protesta e studentëve/ Këngëtarja e njohur u del në krah: Bravo ju qoftë…

0

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka dalë në mbështetje të studentëve që kanë protestuar gjatë dy ditë ve të fundit.

besa-kokdhima

Në një postim në mediat sociale, Besa shkruan se  ajo është me ta dhe i kurajon të ngrenë zërin.

“BRAVO JU QOFTË! NGRINI ZËRIN PËR TË DREJTAT TUAJA ! NGRINI ZËRIN PËR JETËN TUAJ QË SHKATËRROHET NGA KORRUPSIONI E ARROGANCA! UNË JAM ME STUDENTËT! SHQIPËRI MEDIA; MOS MINONI E MANIPULONI BASHKËQYTETARËT TUAJ! #unëjammestudentët “, shkruan Besa në postimin e saj në Instagram.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.