Standard.al

Shpërthen karburanti në Itali, dyshohet për viktima

0

Një shpërthim i madh ka ndodhur në një pikë karburanit pranë Borgo Quinzio, në Reatino. mediat italiane shkruajnë se nga shpërthimi i një cisterne ka 18 të plagosur, ndërsa dyshohet edhe për viktima.

Mes të plagosurve ka dhe punonjës të zjarrfikëses. Ende nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit të cisternës. Hetimi vazhdon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.