Standard.al

Ish-menaxheri i Arsenalit kalon zyrtarisht tek Milani

0

Ivan Gazidis bëhet zyrtarisht drejtori i ri  i Milanit. Ai ka firmosur deri në vitin 2020.

Ish-menaxheri i Arsenalit ndodhej në Milanello ditët e fundit, i shoqëruar nga Leonardo dhe Maldini.

Në asamblenë e anëtarëve të klubit, e mbajtur mëngjesin e sotëm, pritej vetëm njoftimi, i cili arriti në kohë. Gazidis është shtuar si anëtar i ri i Bordit të Drejtorëve të Milanit, numri i të cilëve kalon nga tetë në nëntë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.