Standard.al

Tragjedi në shtëpinë e aktores së njohur…

0

Ylli i serisë “Familja moderne” Sarah Hyland u godit nga një tragjedi e rëndë familjare, pasi vëllai i saj humbi jetën në një aksident me makinë.

Policia në Omaha konfirmoi për USA Today se Trevor Canaday vdiq të shtunën në një aksident me makinë kur ai u godit nga një shofer i dehur në makinën në të cilën ishte me babanë e tij.

Për shkak të forcës së goditjes, Trevor pësoi plagë vdekjeprurëse për jetën. Policia identifikoi shoferin e dehur dhe konfirmoi se bëhet fjalë për Jeffrey Eggerling (36).

Familja Moderne është një serial amerikan, që u dha premierë në televizionin ABC më 23 shtator, 2009. Në serial bëhet fjalë për jetën e Jay Pritchett dhe familjes së tij, të cilët jetojnë në Los Anxhelos.

ImageImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.