Standard.al

Nora Istrefi bën ndryshim drastik në pamje, por fansat i kapin këtë detaj

0

E konsideruar si një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë simpatike, Nora Istrefi së fundmi ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamje dhe me shumë gjasa do jetë për ndonjë klip të ri muzikor.

Flokët e errësuar dhe balluket e shkurtra, i kanë tjetërsuar portretin bukuroshes. Pamja e saj e re është komplimentuar nga ndjekësit, por kishte shumë nga ata, që e krahasonin me këngëtaren Adelina Ismailin.

Shumë nga ndjekësit e akuzuan, se e ka kopjuar, kurse të tjerët vunë në pah ngjashmëritë midis dy këngëtarëve.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.