Standard.al

Me foto/Ja afrikani i Doktoraturës!Mendonim se Erioni eshte nje mashtrues i pakonkurueshem, te del Ogerta Manastrilu e te dhjet analizen…

0

Gazetari Bledian Koka zbulon identitetin e afrikanit te cilit Ministria Manastirliu i ka marre diplomen ne Afrike dhe ironizon situaten nepermjet nje statusi ne fb

Hakuna Matata…
Zoteria ne foton e pare eshte Fanie Mnisi, alias njeriu te cilit Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastirliu i ka kopjuar temen e Doktoratures. Fanie e ka bere temen ne fjale si pjese e Masteri Shkencor, ndersa Ogerta Manastriliu e ka marre masterin e jug-afrikanit dhe e ka shit si Doktorature. Ndersa Fanie ne Afrike ka arritur ashtu sic mund ta shikoni edhe ne foto, Ogerta eshte ne dyzimin e madh te qendroje ministre e Shendetesie apo te marre drejtimin e Bashkise se Tiranes. Pra PS po synon nje permiresim te dukshem ne kandidatet per Tiranen, ku nga nje kandidat-kryetar qe nuk ka diplome fare, te pakten zonja Manastriliu e ka marre mundimin ta kopjoje nje dreq Masteri jug-afrikan e ta shese si Doktorature shqiptare.
p.s…Nese mendonim se Erioni eshte nje mashtrues i pakonkurueshem, te del Ogerta Manastrilu e te dhjet analizen…🤣🤣🤣

Image may contain: 1 person, standing, car and outdoor
Image may contain: 2 people

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.