Standard.al

Rihanna provokon në instagram, tregon të pasmet

0

Veshje provokuese dhe seksi dhe të pasme në plan të parë, me taka shumë të larta dhe një kapele të mbushur me orkide për këngëtaren e famshme.
Rihhana godet sërish me një seri fotosh të nxehta, duke promovuar në rrjetet sociale koleksionin e saj të ri të të brendshmeve për Krishtlindje.

foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.