Standard.al

Modriç shpallet fitues i “Topit të Artë” 2018, lë pas Ronaldon, Griezman, Mbappe e Messi

0

Zbulohet fituesi i “Topit të Artë”. ne ceremonine ne Paris u be publik emri i fituesit i cili ishte Luka Modric . Kroati është fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, pas suksesit në Champions League me Real Madridin dhe Francën

Ai ne kete gare ka lene pas C. Ronaldon, Griezman, Mbappe e Messi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.