Standard.al

Kryemadhi zbulon pse Rama e ndryshoi Ministrin e Brendshëm brenda 1 viti…

0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, teksa foli mbrëmjen e sotme për situatën aktuale të krijuar në vend, u shpreh se ishte opozita ajo që detyroi Qeverinë që të ndryshonte Ministrin e Brendshm brenda një viti pune.

“Opozita detyroi qeverinë që brenda një viti të ndryshojë Ministrin e Rendit. Ndryshimi erdhi për shkak të opozitës dhe jo ndërgjegjësimit të Edi Ramës”, – tha ajo në Report Tv.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.