Standard.al

Kryemadhi zbulon për herë të parë emrat që diskuton opozita për Bashkinë e Tiranës: Janë dy…

0

 

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zbulon dy nga emrat e diskutuar në radhët e opozitës për kryetar të Bashkisë së Tiranës. E ftuar në “5 pyetjet nga Babaramo”, Kryemadhi tha se ndër emrat e diskutuar janë deputeti dhe kryetari i LZHK, Dash Shehi dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Sipas saj, propozimet konkrete do bëhen gjatë muajit janar kur edhe opozita të dalë me një emër të vetëm. “Zgjedhjet për Tiranën? Brenda janarit do të kemi emra. Kemi diskutuar Dash Shehin, Ylli Manjanin, e shumë e shumë të tjerë. Edhe fëmija im të jetë kandidat i Edi Ramës do të bëj fushatën më të egër kundër“, u shpreh Kryemadhi/ reporttv

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.