Standard.al

Dua Lipa, “mollë sherri” mes Rita Orës dhe…

0

Bebe Rexha dhe Rita Ora ishin të ftuara në shfaqjen e “Victoria’s Secret”, ku performuan hitet e tyre teksa modelet sfilonin.

Këngëtaret shqiptare nuk janë takuar aspak me njëra-tjetrën në këtë event. Herët e tjera, ato takoheshin për të shkëmbyer puthje dhe për të bërë fotografi.

Nuk ndihet nëse shoqëria mes Duas dhe Bebes ka ndikuar në shoqërinë e kësaj të fundit me Ritën. Në një rast ku komentuesit i shkruajtën Bebe Rexhës se nuk ishte më shoqe me Ritën, ajo i tha se ka marrëdhënie të mira me të dyja këngëtaret.

Ndërkohë, këngëtaret kanë publikuar në rrjete sociale imazhe me modelet e shfaqjes ku performuan.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.