Standard.al

Dorina Mema i mëson sekretin e të pozuarit bukur moderatores shqiptare

0

Moderatorja e njohur Aulona Musta është një ndër moderatoret më aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon here pas here foto që marrin komente te shumta nga ndjekësit e saj.

Image

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Why not’ Aulona ka treguar se kush ja ka mësuar sekretin e të pozuarit bukur.

“Është shumë e vështirë ndonjëherë dhe them çfarë poze të marrë se i kam konsumuar të gjitha. Janë dy tre poza në fakt ku trupi im duket më mirë. Unë kam këtë me këmbën pak të ngritur. Ma ka mësuar Dorina Mema. Në një festë, më tha, ‘Ti pozon shumë shëmtuar. Ta tregoj si duket foto e bukur.’ ka treguar Aulona.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.