Standard.al

Vasili i publikon videon Ramës, me fakte nga Kontrolli i Lartë i Shtetit, ja si gënjeu…

0

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, akuzon sot kryeministrin Edi Rama se ka mashtuar për urgjencat dhe ndërtimin e tyre në vend.

Ai i ka nxjerrë një video, bashkëngjitur së cilës thotë se këtë radhë faktet nuk ia tregon opozita, por Kontrolli i Lartë i Shtetit.

Postimi i Vasilit

Adhamuti i qeverise genjeu per urgjencat, ja faktet.(video).

Qe Adhamuti genjen per gjithshka, ky realisht nuk eshte me lajm.
Edhe qe Adhamuti flet per gjera qe as i di as i kupton, por vetem keput trungje nga goja edhe ky eshte fakt.
Por cka ndodhur me ato qe kryeministri ose me mire Adhamuti ka thene per urgjencat dhe realitetit po ju tregoj ato qe, jo opozita, por Kontrolli i Larte i Shtetit ka konstatuar.
Ju lutem ndiqeni videon sepse Urgjenca Mjeksore na intereson shume te gjitheve dhe me mire ta ngreme shqetesimin sot dhe jo kur zhgenjeheni kur perballeni ne rrethana te hallit personal.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.