Standard.al

Ja ‘plas’ Kryemadhi: Rama paranojak, kudo ku shkon merr shishet e veta me ujë

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur mbrëmjen e sotme se Edi Rama është paranojak dhe ka frikë se mos i bëjnë ndonjë gjë.

Duke folur në studion e Arian Çanit mbrëmjen e sotme në ‘Zonë e Lirë’, Kryemadhi ka treguar detaje në lidhje me veprimet e Edi Ramës.

‘Edi Rama është paranojak, kudo ku shkon merr shishet e veta me ujë.

Merr ushqimin me vete sepse ka frikë.

Ai kudo ku shkon ka paranojë se mos i ndodh ndonjë gjë’, është shprehur kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.