Standard.al

Spaho ndryshe nga PD , uron 29 nëntorin dhe përplaset me komentuesit: Hiqe këtë koment të turpshëm

0

Kreu i grupit parlamentar te PD Edmond Spaho ka shprehur sot ne rrjetin social nje urim te cuditshem, jo nga natyre e tij, por nga tradita e Partise Demokratike. Ai sot ka ururar festen e çlirimit te Shqiperise duke dale jashte linje, pasi dihet qe PD festen e pavaresise dhe te clirimit te vendit cileson 28 nentorin. Por duket se Spaho ka nje mendim, ndryshe. Gje e cila ka sjelle perplasje te forta ne komente me ndjekesit e tij te cilet i kane kerkuar ta heqe statusin pasi po shkel historine PD.

“Gezuar Festen e Clirimit te Shqiperise. I perjetshem kujtimi i te reneve”, shkruante Spaho ne Facebook.

 

Urimi i Spahos per 29 nentorin
Perplsja e Spahos me komentuesit

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.