Standard.al

Zbulohet super SKANDALI…Faktuar me dokumente (foto)

0

Një skandal më i madh se vetë anulimi i konkursit per Komisar ne Policine e Shtetit.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike sot me dokumente një skandal ku është përfshirë zv/drejtoresha e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj.

Sipas ish-kryeministrit, vendimi për anulimin e provimit të Komisarëve në Policinë e Shtetit është i falsifikuar.

Dokumentet e faktojnë këtë gjë.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Falsifikime firmash, mashtrime mafioze nga narkodrejtori i narkopolicisë për provimin e Narkokomisarëve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital dhe dokumentat e tij.

“Pershendetje Doktor. Me erdhi nje i njohur. E kishte kontaktuar nje polic, mik i tij, ne lidhje me anulimin me heret te testimit per gradat e policise (besoj). Anulimi qenka bere me firme te Aida Hajnaj, zvdrejtore e pergjitheshme. Por sipas ketij personi, disponon dokumentacion qe ajo ka qene jashte ne diten kur ka nenshkruar anulimin. Pra ka falsifikuar.

akti i nenshkruar ka ne tekst qe komisioni eshte mbledh me date 3.nga tims del qe eshte kthyer me date 3 ne koken e dok eshte vene data 5”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.