Standard.al

Stresi del nga burgu…?!

0

Stesi është një nga reperët më të përfolur së fundmi.

Ai ka rënë në prangat e policisë, pasi, sipas policisë, iu gjendën armë zjarri si dhe lëndë narkotike. Para disa javësh ai ka provokuar me një video ‘live’, ku u përfol se ai kishte lënë qelinë.

Tashmë në profilin zyrtar të Stresit është hedhur një foto e tij. Menjëherë lindën pikëpyetjet nëse ai ka dalë nga burgu apo jo?!

Për momentin ende nuk dihet gjë e saktë, gjithsesi ndoshta dhe këtë herë e ka postuar menaxheri i tij, ashtu siç u tha dhe për lidhjen “live” të bërë disa kohë më parë.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.