Standard.al

Luana Vjollca pozon me të kuqe fansat i kujtojnë ish të dashurin Adrian Gaxhën

0

Është folur gjatë në media si për lidhjen ashtu dhe për ndarjen e moderatores Luana Vjollca me këngëtarin e njohur Adrian Gaxha.

Edhe pe kanë kaluar shumë kohë publiku nuk e ka harruar marrëdhënien e tyre, kjo duket dhe nga komentet që i kanë bërë së fundmi moderatores në foton e publikuar.

Luana së fundmi ka hedhur në Instgram një foto ku shihet e veshur me të kuqë duke u kombinuar dhe me sfondin ku po pozonte.

Kaq u desh dhe fansat nisën komentet:

’E kuqe si ‘Ngjyra e kuqe’ e Adrian Gaxhës’ ‘Kot se ka bërë këngën ‘Ngjyra e kuqe’  ai tjetri.Je një divë e vërtetë’ duke i kujtuar një lidhje që ndoshta moderatorja e ka harruar.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.