Standard.al

Krahasimi i Manjanit: Pushteti aktual me keq se komunizmi

0

Ish ministri i Drejtesise Ylli Manjani ka reaguar ne rrjetin social facebook per situaten aktuale te ndodhur ne vend shteti po shtyp popullin dhe ndjehet i kenaqur. Kjo eshte me keq se komunizmi shkruan Manjani.

Ja postimi tij i plote:

Nga ideologjitë sunduese politike, komunizmi është më i keqi. Në komunizëm shteti dhunon individin në emër të popullit dhe ky fundit gëzohet…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.