Standard.al

Agron Llakaj: Në Parlament gjen halabakllëkun më të madh

0

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se gjysma e politikanëve kanë diploma të vjedhura ndërsa e enjtja në Parlament është estrada shqiptare.

Llakaj: Artisti nuk duhet të përdoret. Politikani është inferion përballë artistëve. Kush janë politikanët sot? Janë gjysma me diploma të vjedhura. Nuk kanë as nivelin më minimal të kulturës. E kam thënë që ditën e enjte është estrada shqiptare në Parlament. Ke halabakllëkun më të madh e gjen aty. Gjuhën më të ndyrë dhe më banale/ ora-news.com

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.