Standard.al

Arilena Ara del bllof, zbulon pa dashje të dashurin e saj

0

 

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare pas publikimit të hitit ‘Nëntori’ pjesmarrëse në Këngën Magjike.

Duke qënë shumë e suksesshme kurioziteti i madh është dhe për jetën private të këngëtares, pavarsishtë së këngëtarja ka qënë gjithmonë hermetike përsa i përkët kësaj çështje.

Mbrëmjen e djeshme Arila ishte e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’  ku tregoi disa ngjarje nga jeta e saj.

Po pyetja që insistoi më shumë Ermali ishte a ka të dashur Arilena, kurse Arilena insistonte në faktin se nuk do të tregonte kurrë.

E pyetur sërish Arilena më përgjigjen e saj ju dha mundësinë të gjithëve për të aluduar.

‘Atë e di im shoq’ u përgjigj këngëtarja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.