Standard.al

Rita Ora realizon performancë madhështore për fëmijët në nevojë

0

Rita Ora ka realizuar performancë për fëmijët në nevojë.

Ajo mori gjithë vëmendjen në skenë me një interpretim të fuqishëm.

Ylli i pop-it bëri interpretim të fuqishëm para turmës, e veshur me një fustan të bardhë me pupla, ku dukej mahnitëse.

Rita këndoi melodinë legjendare të të ndjerit George Michael për fëmijët në nevojë në Wembley.

“George Michael dhe kënga “Freedom” ndryshuan jetën time”, ka thënë Rita.

Këtij koncerti për bamirësi i janë bashkuar edhe yjet si Olly Murs, Sir Rod Stewart, George Ezra dhe Jess Glynne.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.