Standard.al

Myftiu i Shkodres: Krimi, fajdet dhe korrupsioni po mbajne peng te ardhmen

0

 

Myftiu i Shkodres imam Muhamed Sytari nga fjala e tij ne inaugurimin e xhamise tek Ura e Vjeter e Bunes u ndal tek krimi qe ka goditur Shkodren kete periudhe.

Ai tha se krimi, fajdet, korrupsioni po mbajne peng te ardhmen e qytetit. Kjo sipas myftiut nuk eshte rruga qe i sherben vendit.

Ja videoja e plotë e fjalës së tij:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.