Standard.al

Enca çudit me deklaratën e saj: Nuk kam pasur lidhje por nuk jam e virgjër

0

Mbrëmjen e djeshme  këngëtrja Enca ishte e ftuar për të folur si për anën profesionale dhe atë private.

Image

Në rubrikën e emisionit ‘Haje ose thuaje’ pyetja që ju drejtua këngëtares ishte:

‘Thuaje emrin e të dashurit tënd të parë’ ajo u betua që nuk ka pasur kurrë një lidhje por nuk është e virgjër.

’Do ta them shumë seriozisht, po betohem në zot kurrë nuk kam qënë në një lidhje.Por kjo s’do të thotë që kurrë nuk kam puthur, që skam pasur njërëz që i kam simpatizuar, që skam dalë.Pa merak as e virgjër nuk jam.Kurrë nuk kam qënë në një lidhje serioze’ u shpreh Enca duke shtuar ndër të tjera se muzika nuk i le shumë kohë .

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.