Standard.al

Shtatë të famshmet shqiptare që kanë kopjuar të paktën një herë Kim Kardashian

0

Familja Kardashian është një prej familjeve më me influencë në botë. Shijet, veshjet, make-up e shumë e shumë të tjera kanë ndikuar pothujse një herë të vetme në jetën e çdo femre. Edhe vipat shqiptarë bëjnë pjesë në këtë kategori.  Disa herë disa prej tyre thjesht nuk duan ta pranojnë por këto foto mëposhtë vërtetojnë totalisht të kundërtën.

Ashtu si çdo femë tjetër edhe këto vipe janë “fanse” të motrave Kardashian.

Në një intervistë të mëparshme, trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është shprehur se i pëlqejnë shumë motrat Kardashian dhe ndaj frymëzohet te stili i tyre.

Kështu nëse Kim ose Kylie do të vishte një fustan të markës “Balmain”, nuk është çudi nëse pak kohë më pas, të njëjtin fustan ia shohim dhe Lorit. Megjithatë Lori nuk është as e para dhe as e fundit që e bën këtë gjë.

Lori Hoxha

 

Fjolla Morina

Poni

Nora Istrefi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.