Standard.al

Kërcënohet aktivisti që filmoi kryeministrinë… Për më tepër shihni VIDEON si trajtohet nga punonjësit e policis

0

Aktivisti Zirkon Disha është kërcënuar mbrëmjen e sotme nga punonjësit e gardës së Republikës, të cilët madje i kanë marrë edhe telefonin.

Disha ka qenë duke filmuar kryeministrinë, ndërkohë që një punonjës i gardës i ka kërkuar që të mos filmojë më dhe në fund i merr dhe telefonin.

Përplasjen mes Dishës dhe punonjësit të policisë mund ta shihni në fund të videos.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.