Standard.al

Dalja e parë e Adrola Dushit në sfilatë paska qenë ‘tmerr’

0

Modelja Adrola Dushi vlerësohet për bukurinë e saj natyrale dhe pamjen fizike që e shoqëron sa herë del në sfilata. Dalja e saj e parë nuk ka qenë aq e bukur.

Në intervistën e saj për “Why Not” nga Roza Lati, Adrola rrëfeu se ishte një tmerr pasi pak momente më parë kishte rënë në kanal.

“Nga Geraldina kam dalë. Marcela donte fytyrën. Madje, herën e parë që duhej xhiruar me Geraldinën kam rënë në një kanal me ashtu gjërash. Të betohem kam rënë në kanal dhe thashë, o zot çfarë po ndodh me mua. Sapo kam dalë nga kanali, kushërira ime më mori, “Hajde urgjent te Geraldina, kemi sfilatë sot.” Kam bërë dush flakë dhe fytyra ime ka qenë skandal”, tha Adrola.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.