Standard.al

Vjehrra e ‘çmendur’ për Stresin, shikoni çfarë bën në rrugët e Kanadasë

0

Arrestimi më i fundit i reperit Stresi bëri mjaft bujë.

Këtë herë ai u prangos në një dhomë hoteli në shoqërinë e një vajze 20 vjeçare. Ai u akuzua si pjesë e një grupi kriminal dhe ndërkohë në dhomë iu gjend armë dhe kokainë.

Pas arrestimit u përfol se bashkëshortja e tij Keisi do e linte, por përkundrazi bukuroshja i dha gjithë mbështetjen e saj Stresit dhe familjes së tij nga larg. Pasi ajo është zhvendosur pak ditë para arrestimit në Kanada, vend ku jeton prej vitesh. Pas kësaj ngjarje duket se Stresi gëzon dhe më tepër simpatinë e vjehrrës së tij.

Në një video të publikuar disa ditë më parë, Kejsi tregoi se mamaja e saj kishte kërcyer ‘Vallen e Tropojës’ gjatë një dasme, për të respektuar dhëndrin.

Së fundmi, Kejsi ka publikuar në Instastory disa video ku shfaqet duke udhëtuar me makinë me nënën e saj dhe në sfond dëgjohen këngët e Stresit.

“Mamaja është krenare gjithashtu.”- shkroi Kejsi në postimin ku mamaja e saj shfaqet duke filmuar një video me këngën e dhëndrit në sfond.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.