Standard.al

Thirrja/ Qytetare solidarizohuni me klithmën e një fëmije

0

Pas protestave të banorëve të Unazës së re që kundërshtojnë vendimin e qeverisë për shembjen e qindra banesave dhe godinave të biznesit, ish-kryeministri Berisha ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook videon e protestës së një fëmije.

Djali eshte nje kengetar i ri, i cili mbreme i beri nje apel Edi Rames dhe Erion Veliajt, per te mos shkaterruar shtepite e tyre.

Ja statusi i ish kryeministrit Berisha

Klithma e një femije!

Të dashur miq, në videon e mëposhtme keni thirrjen e një femije, artist i talentuar, drejtuar Kallam Deshtakut shpirt katran dhe Lal Plehut,
në mbrojtje të shtepise që duan t’ja prishin në Unazën e Re.

Ju bëj thirrje qytetarëve të solidarizohen me thirrjen e tij! Sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.