Standard.al

Përgatituni, Mozzik do të ‘vras’ me këngët e tij…

0

Tashmë mund të themi pa dyshim se Mozzik është në qendër të vëmendjes së mediave, për faktin se së shpejti do të bëhet baba.

Kanë kaluar dy muaj që nga publikimi i këngës ‘Bonnie & Clyde’ që ishte në bashkëpunim i suksesshën  me të dashurën e tij Loredana dhe kemi parë që reperi nuk ka qënë shumë aktivë muajt të fundit përsa i përket pjesës së muzikës.

Por përmes një postimi në Instagram ai ka paralajmëruar një vrasje.

’ Lajmëroj hiphopin që ka me vra në këtë muaj dhe tjetrin në vazhdim’ shkroi ai duke lënë të kuptohet se shumë shpejt do të vijë me këngë të suksesshme në tregum muzikor.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.